درباره ما

گروه صنعتی اکیاس

با عنایت پروردگار متعال جمعی از مهندسین با سابقه در زمینه طراحی ،ساخت و تجهیز اتاق تمیز گردهم آمده اند تا در راستای ارتقا سطح کیفیت محصولات کشور حداکثر تلاش خود را نموده و با تکیه بر دانش فنی ، رسیدن به این هدف را سرلوحه کارهای خود قرار دهند .گروه مهندسی اکیاس با توجه به پیچیدگی ، تنوع و وسعت اتاق های تمیز دارای زیر مجموعه های گروه برق والکترونیک ،گروه مکانیک و تاسیسات وگروه عمران ومعماری،زیست، شیمی و مهندسی شیمی می باشد تا بتواند کلیه نیازهای فنی ومهندسی در زمینه های طراحی، ساخت،تجهیز، ارتقاء ، اجرای و تست و اعتباردهی اتاق های تمیز را برآورده سازد.
گروه مهندسی اکیاس با عنایت پروردگار متعال و بهره گیری از متخصصان مجرب و متعهد میتواند در تمامی مراحل و زمینه های اتاق‌ تمیز اعم از طراحی ، مشاوره و اجرا خدمات مهندسی مفید و ارزشمندی را ارايه دهد.خدمات این گروه مهندسی بر اساس آخرین روش و استانداردهای جهانی بوده و ضوابط منطقه ای و ارایه شده توسط سازمانهای ذیربط مانند وزارت بهداشت و درمان ، سازمان غذا و دارو،اداره تجهیزات پزشکی و ...را در تمامی مراحل معیار عمل خود قرار میدهد.
تاسیسات الکتریکی نیز یکی از حیاتی ترین بخش های یک اتاق‌ تمیز محسوب میگردد به طوری که یک لحظه نا کارآمدی این سیستم منجر به خسارات زیادی خواهد شد.بنابراین بکار گیری دانش فنی و استانداردها در زمینه های طراحی ،اجرا و بهره برداری این سیستم ها از اهمیت بالایی برخوردار است.امروزه تکنولوژی های نوین و سامانه های هوشمند با هدف کاهش مصرف انرژی ،بالابردن راندمان سیستم و پایین آوردن هزینه های تعمیر و نگه داری مورد استفاده قرار می گیرند. گروه برق و الکترونیک اکیاس با بهره گیری از نیرو های توانمند و متخصص توانایی پیاده سازی تجهیزات و سامانه های هوشمند روی سیستم های مکانیکی و الکتریکی را دارا می باشد . سامانه های هوشمند شامل ، هوشمند سازی هواساز ، طراحی ، نصب و راه اندازی VAV و CAV، کنترل و نمایش دما، فشار و رطوبت، سیستم اعلام و هشدار و ... می باشد